Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dźwiękoterapia – masaż kamertonami

Kamertony starachowiceTerapia kamertonami to nowa metoda pracy z dźwiękiem - muzykoterapii dogłębnej - komórkowej, poparta badaniami naukowymi w Ameryce, przywracająca zdrowie psychiczne i fizyczne falami dźwiękowymi kamertonów, dobranymi odpowiednio do chorych narządów i schorzeń. Stosowana profilaktycznie utrzymuje w zdrowiu cały organizm, nadaje umysłowi wyciszenie oraz dociera w głąb duszy przynosząc ukojenie, spokój i poczucie wewnętrznej radości.

W czasie zabiegu dostrajania przywrócona zostaje prawidłowa równowaga energetyczna. Osoba poddana takiej sesji pozbywa się negatywnych emocji. Ma zatem możliwość poznania i odczuwania własnej harmonii Ciała, Umysłu i Ducha, co stymuluje procesy samoleczenia i regeneracji.

Ponieważ jak wiemy, wiele schorzeń pochodzi z braku równowagi energetycznej, często po zastosowaniu tzw. podstawowej techniki oczyszczająco-regulującej przywraca tę równowagę poprzez oczyszczenie głównych centrów energii, narządów, regulację ich pracy, wzmocnienie, odblokowanie, odtrucie organizmu.

 

 Kamertony starachowice

 

 

Efekty terapii, to między innymi:

   • regeneracja układu nerwowego
   • poprawa pracy jelit
   • doświadczysz głębokiej relaksacji i rozluźnienia
   • usprawnienie pracy układu krwionośnego
   • regulacja pracy narządów wewnętrznych